GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Gallerskål 7685146
nr 768 5146
Gallerskål
Frankrike, 1800-tal, höjd: 19, längd: 22
Kondition: slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 30 juli 2012
kl 18:13:48
150 kr
150 kr
200 kr
250 kr
250 kr
350 kr
450 kr